Przeprowadzki zagraniczne

Nasza oferta została skonstruowana w ten sposób, aby każdy znalazł w niej coś dla siebie. Przeprowadzki międzynarodowe (zagraniczne) to nasza specjalność.

Jesteśmy otwarci na propozycje jednorazowej przeprowadzki jak i na stałe kontrakty. Naszym podstawowym atutem są duża elastyczność oraz solidność w świadczeniu usług transportowych.

przeprowadzki zagraniczne »

Przeprowadzki krajowe

W przeprowadzkach krajowych mamy blisko dwudziestoletnie doświadczenie, co czyni nas jednym z najbardziej wiarygodnych i solidych przewoźników w kraju.

Jesteśmy otwarci na propozycje jednorazowej przeprowadzki jak i na stałe kontrakty na terenie Polski oraz za poza jej granicami. Przeprowadzki to jedna z podstawowych tradycji naszej firmy.

przeprowadzki krajowe »

 

Czy wiesz, że...

Już od prawie 20 lat zajmujemy się transportem towarów w obrębie zarówno Polski jak i całej Europy Zachodniej, Środkowej, a nawet Wschodniej? Transport krajowy i międzynarodowy to nasza specjalność.

Nasi konsultanci udziela Ci wszelkich potrzebnych informacji pod numerem: +48 22 675 12 48, +48 602 626 079 oraz +48 608 433 811.